O NAS

Firma MULTIAGENCJA UBEZPIECZENIOWA obejmuje swym zasięgiem województwo wielkopolskie, powiat koniński.

 

Naszym celem jest świadczenie usług ubezpieczeniowych na wysokim poziomie. Sukcesem jest pozyskiwanie coraz szeszego grona lojalnych klientów. Nasza firma posiada w ofercie około 20 towarzystw ubezpieczeniowych

 

Firma jako priorytet w swoim działaniu ustaliła zasadę rzetelnej i fachowej obsługi. Klient może liczyć na wybór optymalnej oferty ubezpieczenia i towarzystwa ubezpieczeniowego.

 

Centrala firmy: siedziba umiejscowiona jest na blokach w Kleczewie, ul. 11 Listopada 5a

 

Osoby, którym nie odpowiadają godziny otwarcia mają możliwość umówienia się na ubezpieczenie w odpowiadajacych im porach.

Jesteśmy kompetentni, rzetelni, zawsze wywiązujemy się jak najlepiej ze swoich zadań. Dążymy do osiągnięcia jak najlepszych wyników. Aktywnie podchodzimy do klienta i potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku.

 

 

Szacunek

 

Jesteśmy pełni zrozumienia dla zróżnicowanych potrzeb i poglądów wszystkich klientów i pracowników. Jesteśmy empatyczni. Każdego i w każdej sytuacji traktujemy tak, jak kogoś kto jest dla nas w danym momencie najważniejszy.

 

Chcemy być postrzegani jako firma ….

Nowoczesna

Stabilna

Odpowiedzialna

Praktyczna

Odpowiadająca na rzeczywiste potrzeby Klienta

Jesteśmy, aby pomagać ludziom, bezpiecznie spełniać marzenia.

Budujemy nową jakość na rynku usług ubezpieczeniowych. Skutecznie zaspokajamy potrzeby ubezpieczeniowe klientów indywidualnych i firm.

Do każdego klienta podchodzimy z szacunkiem i życzliwością. Tworzymy partnerskie relacje z naszymi pracownikami. Chcemy przyczyniać się do rozwoju społeczności, w której żyjemy.

Wartości naszej marki mają podkreślać, że MULTIAGENCJA UBEZPIECZENIOWA  to firma z doświadczeniem, rzetelna i odpowiedzialna, a zarazem dynamicznie nadążająca za rynkiem, aktywnie nastawiona do potrzeb współczesnego klienta. Solidne fundamenty i troska o klienta to esencja marki MULTIAGENCJA UBEZPIECZENIOWA.

MULTIAGENCJA UBEZPIECZENIOWA 11 LISTOPADA 5A

62-540 KLECZEW    przy POLO MARKET